Mistrzowie w swoim fachu!

Nasi specjaliści są doskonali w tym co robią, bo to co wykonują jest ich wielką pasją. Wiemy jak sprawić by wydobyć Twoje naturalne, wewnętrzne piękno! Jeżeli szukasz kogoś kto podejmuje wyzwania, zadba o Ciebie i wydobędzie Twoją prawdziwą naturę – jesteś na właściwej drodze. Poznaj Nas bliżej i przekonaj się osobiście!

Nasz zespół tworzą Mistrzynie Fryzjerstwa Elwira oraz Klaudia, a także stylista fryzur Łukasz – który wszystko wyczaruje. Każdy z Nich ma swoją technikę pracy, ale dzięki temu każdy jest indywidualnie wyjątkowy, a kiedy łączą swoje siły wychodzi zawsze coś pięknego!

Nasz team współtworzy również stylistka dłoni oraz stóp – Adrianna. Obecnie Ada podnosi swoje kwalifikacje w zakresie podologii. Jej pasją są nie tylko paznokcie, ale również zdrowe odżywianie i sport – Adrianna ukończyła dietetykę oraz ma tytuł trenera fitness. Chętnie posłuży Wam radą w tych dziedzinach!

Zajrzyjcie do oferty zabiegów jakie wykonuje – są przeznaczone zarówno dla Pań jak i Panów!

 

Twórcą i opiekunem teamu jest Dominika – która dba o Wasz komfort i miłą atmosferę. W branży jest od zawsze. Jako właściciel i menager firmy sprawdza jakość produktów, szukając najoptymalniejszych rozwiązań. Dodatkowo zajmuje się reklamą i sprzedażą. Klient i Jego komfort jest dla niej najważniejszy.